SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

Tradícia, zručnosť a dlhoročné skúsenosti. Sme garbiarska spoločnosť so sídlom v srdci regiónu Liptov.

SlovTan Contract Tannery spol. s r.o. je uznávané meno v kožiarskom odvetví. Naša garbiareň začala svoju výrobu už v roku 1997 pod vedením nemeckej spoločnosti Schafstall Holding GmbH. V roku 2005 bola spoločnosť premenovaná na SlovTan Contract Tannery, ktorá naďalej patrí do materskej skupiny Schafstall a ctí viac ako 500-ročnú históriu tohto remesla. Snahu o precíznosť je cítiť z každého produktu, ktorý vytvoríme, pričom spájame dlhoročnú tradíciu s najmodernejšími znalosťami v odbore.

Zistiť viac
Portfólio
Denne spracujeme až 150 ton suroviny na produkty, ktoré expedujeme do celého sveta.

Rešpektovanie priemyselných štandardov nás predurčuje
k poskytovaniu výnimočnej kvality. Vďaka spoľahlivým a presným dodávkam a bezproblémovým službám sme si získali dôveru nových klientov a vybudovali stabilné obchodné vzťahy. S tímom zamestnancov pretavujeme dlhoročné skúsenosti a zmysel pre detail do vysokej kvality a orientácie na zákazníka.

Zistiť viac
Kariéra
Hľadáte kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti? Nehľadajte ďalej! Staňte sa našou súčasťou.

U nás sa staráme o rast a úspech našich zamestnancov prostredníctvom inteligentného personálneho plánovania a komplexných školiacich programov. S nadšením vítame aj začínajúce mladé talenty, ktorým ponúkame možnosť
absolvovať špecializované školenia na konkrétne pozície.


Pripojte sa k nášmu tímu a objavte pracovnú atmosféru s perspektívou neustáleho rastu a ponukou benefitov. Urobte krok smerom k Vašej úspešnej budúcnosti, profesionálnemu rozvoju a spokojnosti v práci.

Nevyhovuje Vám aktuálna ponuka voľných pracovných pozícií?
V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na personalne@slovtan.sk. Pre viac informácií nás môžete kontaktovať aj na tel. čísle +421 44/5477160.
Kontaktný formulár
V prípade potreby môžete kontaktovať aj konkrétne oddelenia našej spoločnosti SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

SlovTan Contract Tannery používa cookies

Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies.